על החברה

I.S.M מגן גולדמן הוקמה בשנת 1914 וכבר בשנות השלושים של המאה העשרים הוביל מפעל החברה את ענף הכספות ברחבי המזרח התיכון ומוצריו נדרשו ממצרים ועד סוריה. לאחר קום המדינה החלה החברה לשווק את מוצריה ברחבי העולם ובעיקר לארצות הברית. מאז הקמתה חברת I.S.M מגן גולדמן השקיעה רבות בפיתוח מוצריה ואחראית על מספר רב של פיתוחים וחידושים בתחום הכספות. כיום חברת I.S.M מגן גולדמן הינה בין החברות המובילות בעולם הכספות עם מספר רב של פטנטים הרשומים על שמה ומשמשת מודל לחיקוי בארץ ובעולם.

הודות לשנים רבות של חתירה למצויינות I.S.M מגן גולדמן הינה הייצרנית היחידה בעולם בעלת התקן האמריקאי הגבוהה ביותר לכספות TRTL‪-‬60x6 של איגוד המבטחים האמריקאי Underwriters Laboratories הידוע בשמו המקוצר UL.

החברה מייצרת מגוון רחב של כספות בעלות רמות הגנה מגוונות ודלתות ולוחות מודולאריים עבור חדרי אוצר וחדרי ביטחון. מוצרי החברה עומדים בתקנים ישראלים, אמריקאים ואירופאים המחמירים ביותר ומתאימים לדרישות כל חברות הביטוח, תקני משטרת ישראל ותקני משרד הביטחון. לחברת I.S.M מגן גולדמן יכולות ייצור גבוהות במיוחד וצוותי פיתוח, הנדסה ובקרת איכות מנוסים המאפשרים לחברה לייצר כספות בהתאמה אישית, במגוון רחב של רמות הגנה וגימור, ולתת מענה ופתרונות טכנולוגיים ללקוחות החברה.  

מילון המונחים של החברה

בישראל, חברת I.S.M מגן גולדמן הינה ייצרנית הכספות הגדולה ביותר, הפועלת הן במגזר העיסקי והפרטי. החברה עובדת מול משרדי הממשלה השונים ביניהם משרד הביטחון, רשויות מקומיות, המערכת הבנקאית כולה, חברות ואירגונים המובילים במשק, יהלומנים, תכשיטנים ועוד. מערך השירות של I.S.M מגן גולדמן משרת את כלל קהל לקוחות החברה בפריסה ארצית באמצעות צוותי טכנאים ומתקינים מיומנים ומקצועיים בעלי נסיון רב בהתקנה ותיקון של כספות. כמו כן מספקת החברה שירותי שינוע, תיקונים ופריצה מקצועיים. כיום, עם נסיוןן של מאה שנים ולאחר שרכשה מוניטין עולמי בתחום הכספות, חברת I.S.M מגן גולדמן משמרת את מסורת המצויינות והיא מהחברות המובילות בעולם בטכנולוגיית מיגון וייצור כספות וממשיכה להשקיע זמן רב ומשאבים רבים בפיתוח וחדשנות בכדי לתת ללקוחות החברה מענה לצורכי הביטחון המגוונים של ימנו.