כספת דיגיטלית

כל המידע שתצטרכו לדעת על הכספת הדיגיטלית

בניגוד לשאר החברות בשוק, אנחנו ב-ism מגן גולדמן רואות את הביטחון שלכם כמו הביטחון שלנו. אנחנו מבינים את קהל הלקוחות שלנו שרוצה להרגיש בטוח, רוצה לדעת שגם כשהוא יוצא מהבית לחופשה או אפילו לבילוי שגרתי ומכיר את הסטטיסטיקה של פריצות לבתים, תמיד יידע שמה שנמצא בתוך הכספת תמיד יישאר שם ללא פגע. אנחנו מעניקים שירות מלווה והסברה מלאה על כל סוגי הכספות כדי שאתם הלקוחות תבחרו את הכספת הכי נוחה והכי שימושית שיכולה להיות לכם. ניתן למצוא אצלנו את כל סוגי הכספות בכל הגדלים, כספות עם מנגנוני נעילה שונים כמו כספות דיגיטליות או כספות מכניות, התקנה איכותית וכמובן סוגים רבים של כספות לפי עובי.

 

כספות דיגיטליות

צרו קשר עוד היום לייעוץ

וקבלו הצעת מחיר שעוד לא שמעתם – 0737841881

 

 

כל סוגי הכספות הדיגיטליות באותה החברה

  • אם אתם מתלבטים בין כמה סוגי כספות מקריאה פשוטה באינטרנט על המגוון הרחב שיש, הצעד הבא שלכם צריך להיות הרמת טלפון אלינו. אצלנו תוכלו למצוא את כל הסוגים ותוכלו לקבל ייעוץ ממקצוענים באופן אובייקטיבי לחלוטין. אחד השלבים שכל לקוח צריך לעבור לפי רכישת כספת הוא להכיר את מנגנוני הנעילה השונים. מצד אחד ישנן כספות דיגיטליות שנפתחות בהזנת קוד. הקוד יכול להשתנות על ידי הלקוח כמה פעמים שירצה והוא נותן פתיחה פשוטה מאוד לכספת נגישה ובטוחה. מצד שני יש את הכספות המכניות שגם הן בטוחות ובניגוד לכספות דיגיטליות הן אינן פועלות על בטריות.
  • אצלנו תוכלו למצוא כספת בעלת מנגנו נעילה משולב. אם אתם רוצים בטחון מקסימלי אתם יכולים להפסיק להתלבט ולרכוש כספת בעלת שתי מנגנוני הנעילה כך שגם כשנגמרות הבטריות תוכלו לפתוח את הכספת בלי בעיה.

ליווי אישי של כל לקוח לאורך כל הדרך

אנחנו ב-ism מגן גולדמן לא מספקים לכם אך ורק כספות דיגיטליות או כספות מכניות אלא נותנים לכם שירות התקנה מקצועי וכמובן שירות לקוחות מתי שרק תרצו. לכספות יש אחריות ועל כל בעיה שתעלה אנחנו כאן לשירותכם מתי שתצטרכו. שירות כזה לא תקבלו באף מקום אחר, שירות צמוד שמשפר את הרכישה שלכם והופך אותה לנכס אמיתי שיש לכם בבית.