כספות כבדות

כספות כבדותכשמן כן הן, כספות אשר משקלן גבוה מספיק כדי למנוע מהאדם הממוצע את האפשרות לנייד אותן או לגנוב אותן ללא אמצעי שינוע מיוחדים. בכספות בעלות תקן רשמי, למשקל הכספת קיים ערך משמעותי לעניין איכותה. לרב, בכספות ללא תקן רשמי, משקל הכספת כשלעצמו לא בהכרח מהווה משמעות לעניין איכות הכספת. משקל הכספת מושג באמצעות החומרים המרכיבים אותה ובכלל זה פלדה, בטון, אלומיניום וחומרים אחרים.

כספת המורכבת ממגוון רחב יותר של חומרים הינה בעלת משקל גבוה יותר, בעלת עמידות גבוהה יותר בפני ניסיון פריצה ואיכותה תהיה טובה יותר. מבנה רב שכבתי מחומרים שונים ומגוונים יאריך את הזמן הנדרש לצורך פריצת הכספת ויצריך שימוש נרחב במספר רב של כלים להם זקוקים לצורך פריצת הכספת.

בשוק הכספות הישראלי נהוג לחשוב, באופן שגוי, כי כספת שמשקלה עולה על 110 ק"ג הינה כספת כבדה. לעומת זאת, גם התקן הישראלי וגם התקן האמריקאי דורשים התקנה של הכספת באופן מאסיבי לרצפת בטון, לכספות שמשקלן נמוך מ- 140 ק"ג.

חשוב לזכור שגם כספות שמשקלן עולה על 110 ק"ג ניתנות לשינוע באמצעים פשוטים וזמינים לכל ועל כן אנו ממליצים תמיד לבחור בכספת המתאימה ביותר ולעגן אותה לבטון בעיגון מאסיבי. חברת ISM מגן גולדמן מייצרת מגוון רחב של כספות כבדות בעלות תקן העומדות בדרישות כלל הגורמים בישראל.

כספות כבדותכשמן כן הן, כספות אשר משקלן גבוה מספיק כדי למנוע מהאדם הממוצע את האפשרות לנייד אותן או לגנוב אותן ללא אמצעי שינוע מיוחדים. בכספות בעלות תקן רשמי, למשקל הכספת קיים ערך משמעותי לעניין איכותה. לרב, בכספות ללא תקן רשמי, משקל הכספת כשלעצמו לא בהכרח מהווה משמעות לעניין איכות הכספת. משקל הכספת מושג באמצעות החומרים המרכיבים אותה ובכלל זה פלדה, בטון, אלומיניום וחומרים אחרים. כספת המורכבת ממגוון רחב יותר של חומרים הינה בעלת משקל גבוה יותר, בעלת עמידות גבוהה יותר בפני ניסיון פריצה ואיכותה תהיה טובה יותר. מבנה רב שכבתי מחומרים שונים ומגוונים יאריך את הזמן הנדרש לצורך פריצת הכספת ויצריך שימוש נרחב במספר רב של כלים להם זקוקים לצורך פריצת הכספת. בשוק הכספות הישראלי נהוג לחשוב, באופן שגוי, כי כספת שמשקלה עולה על 110 ק"ג הינה כספת כבדה. לעומת זאת, גם התקן הישראלי וגם התקן האמריקאי דורשים התקנה של הכספת באופן מאסיבי לרצפת בטון, לכספות שמשקלן נמוך מ- 140 ק"ג. חשוב לזכור שגם כספות שמשקלן עולה על 110 ק"ג ניתנות לשינוע באמצעים פשוטים וזמינים לכל ועל כן אנו ממליצים תמיד לבחור בכספת המתאימה ביותר ולעגן אותה לבטון בעיגון מאסיבי. חברת ISM מגן גולדמן מייצרת מגוון רחב של כספות כבדות בעלות תקן העומדות בדרישות כלל הגורמים בישראל.