תיקון כספות

מתי יש צורך בתיקון הכספת?

לעתים עולה הצורך לתקן את הכספת בגלל בעיה קטנה לכאורה, אך כזו שפוגעת מאוד בשימוש בכספת. ישנן כמה בעיות נפוצות היכולות להיווצר בכספות, חלק מהן באשמת המשתמש וחלק בגלל נזקי הזמן. למשל, יכול להיות שהמפתח עצמו נאבד או שהוא נשבר, אם מדובר כספת מכנית, ובמצב כזה יש צורך להזמין שירותי פריצה שיהיו יקרים יותר מתיקון רגיל. כמו כן יכול להיות שהצירים של הכספת יהיו תקולים ולמרות שהיא נפתחת, היא חורקת וזה רק עניין של זמן עד שהפגיעה תחמיר. יכול גם להיות שהמנעול נדפק וזה לא קשור למפתח, זה יכול לקרות גם לכספת דיגיטלית באותה מידה.

מי יכול לתקן את הכספת?

תיקון כספות יכול להתבצע רק על ידי מקצוענים שמתמחים בכספות. התיקון יכול גם להתבצע על ידי אותה חברה שהתקינה את הכספת כאשר לעתים עוד תהיה לכם אחריות עליה ולא תצטרכו לשלם על התיקון. התיקון יכול להתבצע באופן עצמאי רק אם מדובר בתקלה פשוטה בכספת פשוטה.

צרו קשר עם מגן גולדמן לפרטים אודות השירות  0737841881

תיקון כספות

כמה עולה לתקן את הכספת?

תיקון כספות יכול לעתים להגיע למאות שקלים אפילו כאשר הבעיה נראית קטנה. התיקון יכול להיות גם יקר יותר ובמצב כזה צריך בכלל לשקול האם כדאי לתקן אותה. גובה עלות התיקון מושפע גם מסוג הכספת. יכול להיות שאותה הבעיה בדיוק, לצורך הדוגמה תיקון מנעול הכספת שלא נפתח, יהיה יקר יותר אם מדובר בכספת מתקדמת יותר כמו כספת טביעת אצבע מאשר כספת מכנית פשוטה, אך לעתים זה דווקא הפוך. יש כספות שבגלל שהן מתקדמות התיקון יהיה פשוט יותר כי היצרנים חשבו על זה כבר בעת הייצור. זה יכול להשתנות מאוד מדגם לדגם.

האם משתלם לבצע תיקון?

לעתים אנו כל כך רוצים שהכספת הנוכחית תתוקן אך לא בכל המקרים משתלם לתקן אותה. יש כספות שהתקלה בהן חמורה, כמו למשל אחרי ניסיון פריצה שנכשל. כמו כן יש מקרים בהם הכספת עצמה כבר ישנה או שהיא כבר לא מתאימה לדרישות של העסק או של הלקוח הפרטי שמשתמש בה. לכן במקרה שהיא כבר נהרסה באופן חלקי כדי להחליף אותה ולהתקדם לכספת חדשה וטובה יותר שיש לה גם אחריות לשנים נוספות!

אנו ב-ism מגן גולדמן בע"מ כאן כדי לספק לכם תיקון כספות מקצועי! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!