• כספות דיגיטליות

  MAGEN FORTRESS

  כספת פלדה רב שכבתית המשלבת לוחות פלדה ויציקת בטון ליצירת…

  קרא עוד

 • כספות ביתיות למכירה

  MAGEN

  כספת פלדה רב שכבתית המשלבת לוחות פלדה ויציקת בטון ליצירת…

  קרא עוד

 • כספת קטנה לעסק

  PROTECTOR TL‪-‬15

  תקן מפעל כספת בעלת מבנה רב שיכבתי המשלב פלדה ויציקת…

  קרא עוד

 • כספת פלדה מסוג herculas - כספת ביתית, לעסקים ולמשרדים

  HERCULES

  כספת הבנויה מפלדה משוריינת בעלת עמידות גבוהה בפני פריצה. לכספת…

  קרא עוד

כספות ביתיות מיועדות לשמירה על נשק, מסמכים חשובים וחפצים יקרי ערך כגון: כסף, תכשיטים, חפצי אומנות, עתיקות וכו’. לכספות ביתיות מגוון רחב של אמצעי נעילה משוכללים ונוחים לתפעול. הכספות בקטגוריה זו עומדות בדרישות כל חברות הביטוח, משטרת ישראל ומשרד הביטחון. חברת ISM מספקת לכם מגוון רחב של כספות חזקות ועמידות בגדלים שונים: כספות לבית ולעסק, כספת קטנה או גדולה עם קיבולת שתתאים גם לבית עמוס פריטי ערך וגם לאחסון מסמכים ופריטים קטנים, בהתאם לצורך שלכם. בין אם מדובר בהגנה נגד פריצות וגניבות או נגד דליקה, כספת ביתית קטנה היא אמצעי ההגנה הטוב ביותר לפריטים ומסמכים יקרי ערך. קנה כספת עוד היום עוד היום! לפרטים והזמנת כספת לבית או לעסק חייגו: 073-7841881

מאיפה כדאי לרכוש כספת ביתית?

כספת ביתית

בחירת כספת ביתית מתאימה יכולה להיות בחירה ממש לא פשוטה. אמנם כספת כולם יודעים שבלי כספת  לא תוכלו להרגיש תחושת בטחון שלמה לפחות לחלק מהציוד שלכם בעיקר כשמדובר על ציוד יקר ערך, תכשיטים יקרים, כסף מזומן בבית או חפצים אחרים בעלי ערך אישי גבוה מאוד.
אם אתם מחפשים כספת לבית אנחנו באי.אס.אם גולדמן מספקים לכם את הכספות הטובות ביותר לכל שימוש עם ליווי צמוד לאורך כל הדרך החל מהבחירה הנכונה בותר ועד ההתקנה כולל המחירים הכי משתלמים שתמצאו בשוק. לכספת ביתית מחיר משתנה בהתאם לשיטת הנעילה, בהתאם לגודל שלה וכמובן לסוג שלה.

מה המחיר של כספת ביתית?

 • מי שמחפש לכספת ביתית מחיר הוגן כנראה שהוא ימצא אותו רק אצלנו באי.אס.אם גולדמן בלי צורך לחפש באותיות הקטנות. השירות שלנו הוא השירות הטוב ביותר שיש והיחיד שנותן ייעוץ מלא לכל לקוח בהתאם לסגנון הכספת שהוא צריך. לכספת ביתית מחיר שנע בין 500 שקלים לכספת הכי קטנה ופשוטה ועד אלפי שקלים לכספת גדולה מאוד ועבה. ככל שהכספת תהיה עבה יותר היא תהיה מוגנת יותר והעובי משתנה בין כמה מילימטרים של פלדה חזקה לכמה סנטימטרים בלתי חדירים בעליל.
 • ככל שהכספת יותר גדולה כך המחיר שלה יהיה יותר גבוה. כספות רבות שנמצאות בבנקים, בבסיסים צבאיים ובעוד מקומות בהם יש צורך לאחסן נשקים רבים, חומר מסווג או כסף מזומן בכמויות רבות עולות הרבה יותר מאשר כספת ביתית ולכן טווח המחירים לכספת ביתית הוא בין כמה מאות שקלים ועד כשלושת אלפים שקלים לכספת הכי משוכללת.
 • גם מנגנון הנעילה משפיע עלך מחירה של כספת ביתית. כספת ביתית יכולה להיות עם מנגנון נעילה מכני או דיגיטלי.

מנגנון נעילה משולב לבטיחות מוגברת

אם אתם רוצים מנגנון נעילה איכותי ביותר כדאי שתשמעו על הכספות שיש אצלנו בעלות מנגנון נעילה משולב, גם מכני וגם דיגיטלי. רק אצלנו תמצאו את הכספות הכי משוכללות שיעניקו לכם בטחון מקסימלי חוסר יכולת לפרוץ וכמובן לא לשלוף אותם מהמקום ולקחת אותן מה שקורה לכל כספת אחרת שתוכלו למצוא בשוק שלא מותקנות כראוי באופן מקצועי.