כספת לבית

הדרך הבטוחה להגן על היקר לכם מכול

כספת ביתית

כספת לבית

בישראל בשנה החולפת היו כמאה וחמישים אלף מקרי פריצה. מאה וחמישים אלף מקרים בהם אנשים חוו את אחת התחושות הכי נוראיות שאפשר לחוות בו המקום הבטוח ביותר עבורנו, הבית שלנו נפרץ ואיננו מרגיש בטוח יותר. גניבה יכולה להיות של ציוד יקר ערך כמו למשל תכשיטים, כסף מזומן, מכשירים אלקטרוניים ועוד, אך יכולה גם להיות גניבה של חפצים שהערך הכספי שלהם נמוך לעומת הערך האישי שיש להם עבורנו. אנחנו באי.אס.אם גולדמן מציעים לכם ליהנות מהגנה מיטבית עם מבחר הכספות הטובות ביותר עבורכם. כספת לבית תשמור על הציוד היקר לכם מכל משמר גם ברגע שיגיע פורץ.

כספת לבית בהתקנה מקצועית ואיכות מריבית

  • כספות ביתיות קונים רק אצלנו באי.אס.אם גולדמן מסיבה אחת פשוטה, לנו יש את הכספות הכי מתאימות והכי איכותיות. ניתן למצוא אצלנו מגוון רחב של כספות החל מכספות כבדות מאוד לבנקים או לציוד רב ועד כספות לבית שמתאימות לכל מקום ולכל עיצוב. הכספת לא צריכה להיות גוש מתכת גדול שמכער את החדר ואצלנו תמצאו מגוון רחב של כספות שמתאימות לכל מקום שתרצו להניח אותה כמו למשל בתוך הקיר, בתוך הארון ואפילו בחדר האמבטיה. כספות איכותיות הן אלו שישמרו לכם על הציוד וכספת לא איכותית לא שווה את ההשקעה.
  • לא רק כספת איכותית חשובה למניעתגניבתם של חפצים יקרי ערך אלא ההתקנה שלה. הסטטיסטיקה מראה שרוב האנשים שחווים פריצה והגנבים כבר מצליחים להבין איפה הכספת נמצאת, פשוט מוציאים אותה מהמקום ולוקחים אותה. אמנם כספת איכותית לא יכולה להיפרץ אך עם זמן רב השיטות לפריצה רבות ורק כספת שמקובעת הטב תגן עליכם באופן מיטבי.

כספות בכל הגדלים שמתאימות לכל שימוש

הכספות שלנו באי.אס.אם גולדמן הן כספות שמתאימות לכל אחד. אם תרצו לאחסן מסמכים, להגן על התכשיטים שלכם, לשמור על התמונות הישנות של הילדים או של סבא וסבתא או על כל פריט אחר, ניתן למצוא כספות בגדלים משתנים שיתאימו לכם בדיוק עם כמה אפשרויות נעילה כולל נעילה משולבת, מכנית ודיגיטלית.