שירות כספות

שירות כספות

קניית כספת היא משימה לא פשוטה שדורשת מכם לשים לב לפרטים רבים, מה כוללת הקנייה? האם אחרי הקנייה הכספת שלכם ואתם צריכים להסתדר לבד? הנה כמה פרטים חשובים על שירות כספות שצריך להינתן לכל לקוח שמחליט להתחדש בכספת חדשה וחזקה להעלאת הבטיחות אצלו בבית.

התאמת הכספת לצרכי הלקוח

ההתאמה של הכספת היא השלב הראשון שעוד יקדים את הקנייה שלה. הקנייה צריכה להתבצע רק אחרי שהלקוח סגור במאה אחוזים שזו תהיה הכספת הכי טובה עבורו. יש לא מעט כספות שיכולות להתאים לו ולעתים השיקול יהיה עניין של תקציב. את ההתאמה הזו קשה מאוד לבצע לבד כיוון שלאדם הממוצע אין ידע מעמיק על הכספות ולכן הוא צריך עזרה מקצועית ואובייקטיבית. את העזרה הזו ניתן לקבל מחברה אמינה ומוכרת כמו מגן גודלמן.

 

לפרטים נוספים אודות שירותי הכספות שלנו התקשרו 0737841881

שירות הובלה והתקנה של הכספת

אחרי שהכספת הותאמה לצרכים של הלקוח והוא שילם עליה, יש עוד שירותים שמגיעים לו שהם חלק משירות כספות כולל. אם מדובר בכספת קטנה יחסית, כמו זו שיש בארונות בבתי המלון, אפשר לקחת אותה לבד עד לבית וכמובן אין צורך להתקין אותה כי היא תהיה בתוך הארון, ותוברג בכמה ברגים. אם מדובר בכספת גדולה יותר אי אפשר לסחוב אותה לבד וגם ההתקנה שלה יכולה להיות בעייתית. ללא התקנה מקצועית הכספת למעשה לא תהיה רכישה כל כך טובה כיוון שרוב הפורצים יכולים לשלוף אותה ממקומה בקלות. לעתים העלויות הללו יתווספו לעלות של הכספת ולעתים יהיו כלולות במחיר.

 

תיקונים זמין בכל עת

גם אחרי שהכספת כבר הותקנה אצלכם בבית יש עוד שירותים שיהיו חשובים מאוד עבורכם, כמו למשל שירות תיקון כספות כאשר היא מגלה בעיות. הבעיות יכולות להיות שונות ומגוונות כמו למשל הרס של מנגנון הנעילה, ניסיון פריצה שנכשל, פריצת המנעול בגלל שהמפתח אבד או שנשכח הקוד, תיקון הדלת וכן הלאה. כל השירותים הללו יכולים להינתן בחינם במסגרת תקופת האחריות שבדרך כלל תהיה בין חצי שנה ועד שנתיים ממועד רכישת הכספת או בתשלום נוסף, בהתאם למועד הופעת הבעיה או לסוג הבעיה.

 

שירותי פריצה כשעולה הצורך

את שירות התיקונים של הכספת אפשר לבצע בכל שלב בו הכספת מגלה בעיה אך שירותי פריצה צריכים להיות מהירים ומדויקים יותר. פריצת כספת היא לא משימה קלה ושירות זה לא יכול להתבצע על ידי כל מנעולן ומנעולן? כדי להצליח לפרוץ כספת יש צורך להכיר את מנגנון הנעילה שלה וגם כאשר מכירים אותו המשימה לא תהיה פשוטה כלל. יש לא מעט מנעולנים שמסתבכים עם פריצת הכספת ולעתים מספרים ללקוח שכדי לפרוץ אותה הם חייבים להרוס אותה. הפריצה בדרך כלל גם תעלה יותר ובעיקר אם מדובר על כספת איכותית שמחייבת פריצה חמה בתנאי מעבדה.

 

האם יש טרייד אין לכספות?

יש לא מעט אנשים שמעוניינים להחליף את הכספת שלהם בכספת חשדה אך לא מעוניינים להוציא כל כך הרבה כסף על אחת חדשה כשיש להם עוד כספת בשימוש. במצב כזה יש אפשרות לבצע טרייד אין לכספת החדשה עם הישנה אך לא כל חברה תסכים למהלך כזה. טרייד אין אפשרי רק כאשר הכספת המשומשת במצב טוב ויכולה להיות שימושית ובדרך כלל חברת הכספות תמכור אותה ללקוחות אחרים במחיר יותר זול מכספת חדשה, כי חברות אלו מציעות גם כספות יד שניה בחלק מהמקרים.

קניית כספת היא משימה לא פשוטה שדורשת מכם לשים לב לפרטים רבים, מה כוללת הקנייה? האם אחרי הקנייה הכספת שלכם ואתם צריכים להסתדר לבד? הנה כמה פרטים חשובים על שירות כספות שצריך להינתן לכל לקוח שמחליט להתחדש בכספת חדשה וחזקה להעלאת הבטיחות אצלו בבית.

התאמת הכספת לצרכי הלקוח ההתאמה של הכספת היא השלב הראשון שעוד יקדים את הקנייה שלה. הקנייה צריכה להתבצע רק אחרי שהלקוח סגור במאה אחוזים שזו תהיה הכספת הכי טובה עבורו. יש לא מעט כספות שיכולות להתאים לו ולעתים השיקול יהיה עניין של תקציב. את ההתאמה הזו קשה מאוד לבצע לבד כיוון שלאדם הממוצע אין ידע מעמיק על הכספות ולכן הוא צריך עזרה מקצועית ואובייקטיבית. את העזרה הזו ניתן לקבל מחברה אמינה ומוכרת כמו מגן גודלמן. הובלה והתקנה של הכספת אחרי שהכספת הותאמה לצרכים של הלקוח והוא שילם עליה, יש עוד שירותים שמגיעים לו שהם חלק משירות כספות כולל. אם מדובר בכספת קטנה יחסית, כמו זו שיש בארונות בבתי המלון, אפשר לקחת אותה לבד עד לבית וכמובן אין צורך להתקין אותה כי היא תהיה בתוך הארון, ותוברג בכמה ברגים. אם מדובר בכספת גדולה יותר אי אפשר לסחוב אותה לבד וגם ההתקנה שלה יכולה להיות בעייתית. ללא התקנה מקצועית הכספת למעשה לא תהיה רכישה כל כך טובה כיוון שרוב הפורצים יכולים לשלוף אותה ממקומה בקלות. לעתים העלויות הללו יתווספו לעלות של הכספת ולעתים יהיו כלולות במחיר. שירות תיקונים זמין בכל עת גם אחרי שהכספת כבר הותקנה אצלכם בבית יש עוד שירותים שיהיו חשובים מאוד עבורכם, כמו למשל שירות תיקונים כאשר היא מגלה בעיות. הבעיות יכולות להיות שונות ומגוונות כמו למשל הרס של מנגנון הנעילה, ניסיון פריצה שנכשל, פריצת המנעול בגלל שהמפתח אבד או שנשכח הקוד, תיקון הדלת וכן הלאה. כל השירותים הללו יכולים להינתן בחינם במסגרת תקופת האחריות שבדרך כלל תהיה בין חצי שנה ועד שנתיים ממועד רכישת הכספת או בתשלום נוסף, בהתאם למועד הופעת הבעיה או לסוג הבעיה.